„OLIMPINIO RUDENS – 2016“ ŠVENTĖJE – VISŲ SPALVŲ MEDALIAI

Rugsėjo 23 dieną Kuršėnų Daugėlių mokykloje vyko tradicinė Šiaulių rajono  BUM  sporto šventė „Olimpinis ruduo – 2016“. Šventėje dalyvavo net 56 mūsų mokyklos sportininkai. Sporto renginys prasidėjo kroso varžybomis Daugėlių pušyne. Mūsų mokyklos atstovai medalių šioje rungtyje neiškovojo. 8a klasės mokinė Fausta Stulpinaitė 500 m bėgimo distancijoje užėmė ketvirtąją vietą, jos klasės draugas bėgdamas 1000 m  tik dviem sekundėmis atsiliko nuo trečiąją vietą užėmusio sportininko ir liko penktas. 5b klasės mokinė Deimantė Lenkauskytė tarp 38 kroso dalyvių užėmė 6-ąją vietą.

Pasibaigus kroso varžyboms Daugėlių stadione  vyko iškilmingas varžybų atidarymas, visų dalyvaujančių mokyklų atstovai į stadioną įžygiavo su savo mokyklų vėliavomis. ,,Olimpinio rudens – 2016“ dalyvius atvyko pasveikinti ir Rio de Žaneiro bronzos medalių laimėtojai baidarininkai A. Lankas ir E. Ramanauskas.

Po iškilmingos dalies prasidėjo sportinių žaidimų varžybos, kuriose varžėsi 6 mūsų mokyklos komandos. Geriausiai sekėsi mergaičių kvadrato komandai, kuri nugalėjo visas varžoves ir iškovojo aukso medalius. Praėjusioje šventėje Kužiuose mūsų mergaitės taip pat buvo pirmos.

Jau labai  seniai taip puikiai futbolo varžybose nebuvo pasirodžiusios mūsų mokyklos komandos. 7-8 klasių mergaičių komanda tik po baudinių serijos pralaimėjo Kužių komandai ir užėmė antrąją vietą, pradinukų futbolininkai iškovojo bronzos medalius.

Tikimės, kad kitų metų sporto šventėje Ginkūnuose mūsų mokiniai laimės dar daugiau medalių.

 

 

 

Kūno kultūros mokytojas Audrius Dunauskas