“Mokymo plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2016” – projekte Lietuvos Plaukimo Federacija Šiaulių rajone rugsėjo – gruodžio mėnesiais mokė plaukti 272 antrų klasių moksleivius. Mūsų mokyklos 58 antrokai mokėsi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje, ugdė gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius, kur praktinius užsiėmimus atliko Šiaulių baseine ,,Delfinas“. Su mokiniais baseine dirbo kvalifikuoti plaukimo treneriai, kuriems talkino D. Leškauskas ir mūsų mokyklos antrų klasių mokytojos R. Navickienė, A. Baltutienė, R.Leškauskienė, kurios savo pavyzdžiu drąsino silpniau mokančius plaukti vaikus. Projekto pabaigoje visiems mūsų mokyklos antrokams buvo įteikti Lietuvos plaukimo federacijos įsteigti pažymėjimai, įrodantys, kad mokinys dalyvavo programoje ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2016“. Ačiū mokyklos direktorei D. Lotiukienei, kuri pasirūpino vaikų nuvežimui į baseiną. Kūno kultūros mokytojas D. Leškauskas.