2017-01-17 VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko viktorina „Ką žinai apie Kuršėnų politechnikos mokyklą?“, kurioje dalyvavo  mūsų mokyklos 9-10 klasių mokinių komanda bei mokiniai iš Daugėlių pagrindinės, Pavenčių, Drąsučių mokyklų. Viktorinos pradžioje komandos atsakinėjo į organizatorių pateiktus klausimus. Atsakymus vertino komisija. Džiugu, kad mūsų mokyklos komandai puikiai pavyko pateikti ypač tikslius atsakymus. Po nuotaikingos teorinės dalies, mokiniai atliko 4 praktines užduotis, kurios sukėlė dar daugiau teigiamų emocijų. Viktorinos dalyviai, apsilankę virėjų, kirpėjų, pardavėjų, automechnikų profesijų darbo vietose, įvykdė mokytojų parengtas  užduotis. Devintokų-dešimtokų komandos narius lydėjo Mantas Sukuris, buvęs mūsų mokyklos mokinys. Dalyviams puikiai sekėsi. Rezultatų susumavimui bei aptarimui visi susirinko mokyklos kavinėje. Padavėjų specialybės moksleiviai vaišino svečius arbata, pyragaičiais. Ugdymo karjerai koordinatorė Audronė Kovėrienė pasidžiaugė  viktorinos dalyviais, puikiais rezultatais, kiekvienai komandai įteikė VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos direktorės R. Rupšienės pasirašytus padėkos raštus. Dėkojame organizatoriams už galimybę papildyti savo žinių apie Kuršėnų politechnikos mokyklą krepšelį.