AKCIJA ,,KONSTITUCIJA GYVAI“

Spalio 25-ąją Lietuvoje buvo minima Konstitucijos diena – 25-osios Lietuvos Respublikos Konstitucijos metinės. Šiai sukakčiai paminėti Kuršėnų Stasio Anglickio  mokykloje  buvo organizuota viktorina, kurios iniciatoriai – vyresnysis istorijos mokytojas Gitanas Miknius ir direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

LR Konstitucijos žinių patikrinime dalyvavo po 4 mokinius iš 5-10 klasių. Geriausiai viktorinoje sekėsi 5b ir 8b klasių atstovams. Kad mokiniai geriau susipažintų su LR Konstitucija  po viktorinos dalyviams buvo išdalintos informacinės skrajutės, leidžiančios išsamiau savo klasės mokinius supažindinti su Konstitucijos svarba ir reikšme mūsų valstybei. Viktorinoje nedalyvavę  5-10 klasių mokiniai per istorijos pamokas taip pat galėjo išbandyti savo jėgas atlikdami užduotį ,,Konstitucija gyvai”.

Renginys ,,Konstitucija gyvai” padėjo mokiniams suvokti pagrindinio LR įstatymo svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, skleidė pilietiškumo dvasią ir suteikė žinių apie svarbiausią valstybės teisės aktą.

 

Gitanas Miknius,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojas