Kuršėnų Stasio Anglickio  mokyklos sporto salėje vyko  Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (gim. 2004 m. ir jaunesnių mokinių) zoninės varžybos. Jose varžėsi  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Joniškio Mato  Slančiausko ir Telšių „Germanto“ progimnazijų komandos. Nuo pat pirmųjų estafečių vyko atkakli kova dėl nugalėtojų vardo tarp mūsų mokyklos ir Joniškio  moksleivių.

 Po pirmųjų keturių estafečių į priekį įsiveržė Joniškio  moksleiviai, kurie buvo laimėję 3, o kuršėniškiai tik 1 estafetę. Likusios 5 estafetės lėmė, kas pateks į Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzonines ( pusfinalio) varžybas.

 Mūsų sportininkai po įtemptos pradžios  susikaupė ir, laimėję 4 estafetes iš eilės, išplėšė sunkią pergalę. Mūsų mokyklos mokiniai surinko 13 taškų, joniškiečiai 14, o  visas trečiąsias vietas užėmę telšiškiai –  27.

 Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose Mažeikiuose varžysis mūsų miesto moksleiviai. Komandos treneriai – Audrius Dunauskas ir  Darius Leškauskas.

Audrius Dunauskas,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos kūno kultūros mokytojas