Kuršėnų mokinių sporto klubas „Mustangas“, vykdydamas Šiaulių rajono savivaldybės  remiamą projektą „Sportuojanti bendruomenė- sveika bendruomenė“, pakvietė Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenę į tradicinę šeimų sporto šventę „Mustango šeimynėlė-2017“.

 Jau aštuntus metus vykstanti šventė kiekvienais metais sulaukia vis daugiau ir daugiau dalyvių.Šie metai rekordiniai, nes linksmoje šeimų sporto šventėje dalyvavo net 29 šeimos. Komandas sudarė po tris dalyvius. Pagrindinė sąlyga buvo ta, kad  kiekvienoje komandoje dalyvautų nors vienas iš mokinių tėvelių ar globėjų. Labai malonu buvo, kad mūsų šventėje dalyvavo ir vaikų seneliai, mažieji broliukai ir sesutės, dar nelankantys mokyklos.

 Šeimų komandos varžėsi šešiose linksmose estafetėse, kurios daugeliui tėvelių priminė vaikystę, o vaikučiai išmoko naujų žaidimų.Komandos varžėsi „Kiškių lenktynėse“,  sodino „bulves“, bandė vairuotojų įgūdžius, bet linksmiausiu žaidimu vienbalsiai pripažinta estafetė „Batai“.Visi komandos žaidėjai kitame salės gale turėjo palikti savo batus, o po  signalo po vieną komandos atstovą turėjo kuo greičiau rasti savo batų porą ir atnešti  ją prie likusių komandos narių. Nuotaikingoje estafetėje nedingo nė vienas batas ir visi dalyviai namo grįžo su savo avalyne.

 Kaip ir kiekvienose varžybose, taip ir šiose buvo paskelbti nugalėtojai. Čempionais tapo Staponkų šeima, atstovavusi 4a klasei, antri liko Verkiai (3c klasė), treti  – Vosyliai (2b klasė).Nors ir buvo paskelbti prizininkai, bet apdovanoti šauniais prizais buvo visi dalyviai. Prizininkams buvo įteiktos nugalėtojų taurės ir medaliai, o visiems dalyviams vaikams buvo įteikti auksiniai atminimo medaliai, tėveliams – puodeliai arbatai ir diplomai,

 Varžybų organizatorius MSK „Mustangas“ dėkoja ilgamečiam šventės rėmėjui Rikantui Putvinskui už prizus dalyviams, taip pat internetinei parduotuvei www.diplomai24.lt už apdovanojimus.

 

Audrius Dunauskas,

Klubo ,,Mustangas“ prezidentas,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos kūno kultūros mokytojas