2017 m. rugsėjo 30 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salėje vyko socialinio projekto „Mylėk save“ finalinis renginys, kurį organizavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos aktyvių tėvų bendruomenė. Renginį pradėjo Kotrynos ir Ingos duetas, jos atliko dainą „Rudens naktis sustojo“. Daug žiūrovų ovacijų sulaukė Naisių vasaros teatras su programa „Dainuosma mudu abudu“. Labai džiaugiamės, kad į šokio sūkurį mus pakvietė ne tik Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „P.M.“ (vadovė  Gitana Ramanauskaitė), bet ir Panevėžio sportinių šokių klubas „Tango“ (vadovė Rima Karalevičienė). Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos aktyvių tėvų bendruomenės pirmininkas Rolandas Kaveckas pristatė projektą, jo tikslus ir uždavinius. Bendruomenė rėmėjų įsteigtais prizais apdovanojo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 2b klasės (mokytoja Birutė Juknienė) ir 6b klasės mokinius (mokytoja Lina Dovtartienė), kurie ne tik atliko darbus projekto tema, bet į juos pažiūrėjo iš kitos prizmės. 

 Gražius žodžius ir palinkėjimus bendruomenės aktyvui skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja šeimos ir bendruomenių klausimams Kristina Paulikė, LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės patarėja Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė.

 Labai džiaugiamės, kad būdami dar tokie maži sugebėjome nuveikti tiek daug. Dėkojame visiems rėmėjams ir partneriams, kurie prisidėjo prie projekto įgyvendinimo, dėkojame Kotrynai, kuri mūsų renginį nuspalvino gražiomis rudeniškomis spalvomis.

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos aktyvių tėvų bendruomenė