Balandžio 12 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai ir mokytojos Kuršėnų  ligoninės pacientams ir aptarnaujančiam personalui surengė koncertą ,,Atvelykio vaikai: ,,Dovanokime širdies gerumą“. Koncerto tikslas buvo paminėti jau praėjusią vieną iš gražiausių metų švenčių – Velykas. Renginio metu ore tvyrojo susikaupimo bei džiugesio nuotaikos, visi klausytojai sėdėjo susimąstę, tačiau jų laimingos akys išdavė, jog jie tikrai mėgavosi mūsų surengtu koncertu. Šventę pavasariškomis eilėmis pradėjo ir toliau vedė etikos mokytoja Ramutė Zorienė bei  7a klasės mokinės Fausta Bieliauskaitė ir Ugnė Juciūtė. Renginyje koncertavo mūsų mokyklos choras, kurio vadovė muzikos mokytoja Rita Perminaitė-Krasauskienė. Meno mokyklą lankantys mokiniai pagrojo savo mėgstamiausius kūrinius. Po kiekvieno pasirodymo aidėjo garsūs plojimai. Plojo net ir tie, kurie negalėjo ateiti į fojė – visų palatų durys buvo praviros.

          Mūsų mokyklos mokiniai labai didžiuojasi turėdami galimybę nudžiuginti garbaus amžiaus pacientus bei ligoninės darbuotojus.  „Man patiko ten dalyvauti, nes mes Juos pralinksminome, praskaidrinome dieną. Aš esu laiminga tada, kai aplink mane žmonės taip pat yra laimingi“ (Fausta Bieliauskaitė, 7a kl. mokinė). „Tai nuostabi patirtis: matyti, kaip džiaugiasi bei šypsosi visi. Buvo visai smagu dalyvauti šiame renginyje“ ( Ugnė Juciūtė, 7a kl. mokinė). „Čia dalyvauti man patiko, nes tai nebuvo eilinis koncertas kokioje salėje, bet ligoninėje, paprastame koridoriuje su sergančiais žmonėmis, kuriems bet koks dienos išskirtinumas pakelia nuotaiką” (Eglė Ambrožaitė, 8a kl. mokinė.

          Koncertui  pasibaigus jo dalyviai ligoniams ir darbuotojams išdalijo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinių  darbelius  – atvirukus su šilčiausiais linkėjimais pasveikti ir visuomet šypsotis.

 

Kornelija Dubickaitė,

8b klasės mokinė, „Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė