Visionary Analytics (VA) – privatus politinės analizės ir tyrimų institutas, kuris specializuojasi švietimo ir inovacijų srityse. Įmonė atlieka taikomuosius tyrimus, vertinimus bei teikia konsultacines paslaugas Europos Komisijai, jos agentūroms ir Lietuvos Vyriausybei. Savo kasdieninėje veikloje siekia išsiaiškinti, kokie sprendimai ir kodėl galėtų atnešti ilgalaikę naudą.

Šiais metais institutas savo Kalėdinių dovanų lėšas skyrė jaunojo mokytojo, dirbančio mažame miestelyje ar kaimo vietovėje, paskatinimui.

 Nors įmonė daugiausiai tiria ir analizuoja darbo rinkos poreikius, su tuo susijusį suaugusių švietimą, aukštąjį mokslą ir pameistrystę, inovacijas bei santykį tarp jų, jos komandos nariai tvirtai tiki, jog svarbiausia ugdymo dalis prasideda mokyklos klasėje. Atsižvelgiant į tai, jog šiuo metu Lietuvos miesteliuose ir regionuose vidutinis bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų amžius yra apie 50 metų, o jaunų mokytojų, kurie įneštų šiuolaikiškų idėjų į vaikų ugdymo procesą, trūksta, VA nutarė įteikti premiją, skatinančią jaunuosius mokytojus likti ištikimiems pasirinktai profesijai.

 Iš daugybės kandidatų VA komanda išrinko Nerijų Medeišį, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos biologijos ir chemijos mokytoją, jau šeštus metus dirbantį šiame mažame mieste. Nerijus sužavėjo ne tik savo pasirinkimu išvykti iš Vilniaus ir dirbti mokytoju mažame miestelyje, tačiau ir savo įnovatyviais mokymo metodais bei puikiais mokinių pasiekimais. Mokytojas ne tik veda įdomias pamokas, bet ir organizuoja ugdymo procesą kitose aplinkose, pavyzdžiui, Kraujo centre Šiauliuose ar Šiaulių respublikinės ligoninės Patalogoanatomijos muziejuje, skatina tarpdisciplininį bendradarbiavimą bei sėkmingai integruoja skaitmenines technologijas į mokymo procesą. VA viliasi, jog jauno ir kūrybingo mokytojo Nerijus Medeišio pavyzdys paskatins ir įkvėps kitus jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją.