Kuršėnų mokinių sporto klubas „Mustangas“ organizavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje  jau tradicinę  sporto šventę „Mustango šeimynėlė – 2019“. Tai vienas iš sporto klubo vykdomo projekto „Sportuojanti bendruomenė – sveika bendruomenė“ renginių. Šį kartą šeimų sporto šventė buvo jubiliejinė, jau dešimtoji, pirmą kartą organizuota mokyklos sporto aikštyne. Į sporto renginį susirinko ne tik šventės senbuviai, bet didelį norą šventėje dalyvauti parodė ir daug naujų dalyvių. Varžėsi Asačiovų, Matučių, Pargalgauskų – Orlovų, Staskevičių, Molių, Lauermannų, Spudžių, Kaveckų, Skirmantų šeimos bei visų penktų klasių komandos.

          Dalyvaudami linksmose aštuoniose estafetėse varžybų dalyviai patyrė daug azarto,  juoko, visi norėjo kuo geriau pasirodyti. Dalyviams reikėjo rodyti savo sugebėjimus šokant per lanką, sodinant „bulves“, kuo taikliau užmetant žiedą ant stovelių, visai komandai kartu atliekant užduotis.

          Visiems sportininkams labai šauniai sekėsi, todėl šventei pasibaigus visų komandų vaikai buvo apdovanoti atminimo medaliais, komandos diplomais. Nugalėtojų taurės buvo įteiktos Skirmantų, Kaveckų ir Spudžių šeimų komandoms. Visus prizus įsteigė Kuršėnų mokinių sporto klubas „Mustangas“. Susitiksime po metų!

 

Kuršėnų MSK prezidentas Audrius Dunauskas,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos kūno kultūros mokytojas