Balandžio 18-20 dienomis Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos anglų kalbos mokytoja Sandra Petkuvienė dalyvavo tarptautiniame daugiau nei 100 Europos mokytojų iš 15 skirtingų šalių sulaukusiame eTwinning seminare ,,Multilateral contact seminar“ („Technologijų panaudojimas švietime su eTwinning“), kuris vyko Izmiro mieste,  Turkijoje. Seminaro metu mokytoja pristatė dalyviams savo vykdomą projektą ,,Food Library“, kurį vykdė drauge su Lietuvos, Vengrijos ir Latvijos mokyklomis, pasidalino jau turima patirtimi.

          Seminaro metu Sandra Petkuvienė užmezgė naujų kontaktų ir nuo rugsėjo mėnesio mokykloje ir eTwinning erdvėje startuos jau ketvirtas mokytojos nuotolinis projektas ,,Meet my school”, kuriame dalyvaus 6 Europos valstybių (Lietuvos, Prancūzijos, Azerbaidžano, Turkijos, Austrijos ir Čekijos) mokiniai. Projekto tikslas – skatinti mokinių norą susipažinti su kitų šalių edukacine sistema, mokyklomis bei pristatyti gimtąją šalį bei savo mokyklą.
           Tarpkultūrinio seminaro metu mokytojai ne tik pasisėmė daug metodinių žinių apie naujausių technologijų panaudojimą ugdymo procese, atnaujino savo kontaktų sąrašą, susirado partnerių ateities projektams, bet turėjo laiko susipažinti su šalies tradicijomis, papročiais ir kultūra.

 

Sandra Petkuvienė,

Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos

vyresnioji anglų kalbos mokytoja