Prieš gražiausias metų šventes, gruodžio 18 dieną,  5b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Alinos Šimkevičienės ir technologijų mokytojos Laimos Tamašauskienės, lankėsi Kuršėnų politechnikos mokykloje.  Į popietę mus pakvietė ten dirbanti bendraklasio Augusto mama Audronė Kovėrienė. 

          Kuršėnų politechnikos mokykloje mus šiltai pasitiko čia dirbančios profesijos mokytojos: Vida Liorentienė, Giedrė Jakutienė, Rasa Stepanavičienė ir ugdymo karjerai koordinatorė Audronė Kovėrienė. Pasidalinę į dvi grupeles, mes dalyvavome užsiėmimuose. Pirmiausia kavinėje mokėmės, kaip pagaminti šventinį kokteilį, kaip papuošti taurę. Mums padėjo  čia besimokančios merginos. Kokteiliai buvo labai gardūs. Mus pavaišino ir naminiais kūčiukais, kuriuos kepė politechnikos mokyklos mokinės kartu su mokytojomis, kalėdiniais saldainiais. Po to mokėmės, kaip dekoruoti Kūčių ir Kalėdų stalą. Sužinojome, kad turėtų skirtis ne tik tradiciniai patiekalai, bet ir stalo dekoracijų spalvos. Mokėmės lankstyti servetėles, serviruoti stalą. Prisiminėme etiketo prie stalo taisykles, Kūčių ir Kalėdų tradicijas,  papročius.

          Dėkojame Kuršėnų politechnikos mokyklos pedagogėms, kurios mums vedė užsiėmimus. Iš tiesų buvo naudinga prieš didžiąsias metų šventes sužinoti daug praktinių dalykų, kad galėtume padėti tėveliams ruošti šventinį stalą.

Milana Bulkšaitė,

5b klasės mokinė, ,,Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė