Mūsų mokyklos mokiniai noriai tobulina savo anglų kalbos žinias ir aktyviai dalyvauja įvairiuose  anglų kalbos konkursuose. Praėjusiais mokslo metais būrys  mokinių išbandė savo jėgas naujame konkurse – ,,Kings olimpiadoje“, kuri jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos!

          KINGS – tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, kurios tikslas puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai.

          Rugsėjo 28 dieną mūsų mokykloje ir apsilankė Kings komanda su savo simboliu – Liūtuku –  ir pasveikino mokinius, kurie pasiekė šaunių rezultatų, dalyvaudami 2018 metų pavasario olimpiadoje. Tai 3a klasės mokinės Irmantė Gaučiūtė ir Karmela Kryžiūtė, 6b klasės mokiniai Saida Spulginaitė, Lukas-Mindaugas Jonuškis, Airidas Šapkus ir Akvilė Beneševičiūtė, 7b klasės mokiniai Vytautė Kumžaitė ir Merūnas Staponkus, 8b klasės mokiniai Emilija Matutytė ir Nojus Miliauskas.

          DIDŽIUOJAMĖS šiais mokiniais. Jie yra motyvuojantys smalsumo ir žingeidumo pavyzdžiai!

 

Inga Klinauskienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos anglų kalbos mokytoja