Kovo 22 d. Šiaulių profesinio rengimo centre vyko Šiaulių regiono moksleivių įvairių kūrybinių darbų konkurso ,,Mano svajonių profesija” apdovanojimai. Šis konkursas yra tradicinis. Mokiniai, svajodami apie būsimą savo profesiją, gali dalyvauti dailės, informacinių technologijų, rašinių lietuvių ar užsienio kalbomis konkursuose. Šiemet Stasio Anglickio mokyklos mokiniai Egidija Bužinskaitė (8b kl.)  ir Airidas Kasparavičius (10 kl.) tapo šio konkurso laureatais. Egidija Bužinskaitė užėmė trečiąją vietą literatūros darbų užsienio kalba sekcijoje, o Airidas Kasparavičius IT sekcijoje taip pat užėmė trečiąją vietą. Mokinius ruošė etikos ir rusų kalbos mokytoja Ramutė Zorienė. Žinoma, dalyvavusiųjų konkurse buvo ir daugiau mokinių, tačiau ne visiems šypsojosi sėkmė. 
          Į Šiaulių profesinio rengimo centre organizuotą apdovanojimų šventę kartu su laureatais vyko mokyklos profesinio ugdymo koordinatorė mokytoja Ramutė Zorienė, jos auklėtiniai dešimtokai bei kiti mokiniai, dalyvavę konkurse. Profesinio rengimo centre mums buvo pravesti praktiniai užsiėmimai: vaikinai mokėsi mūro darbų, o merginos bandė dekoruoti gipso plokštes įvairiomis technikomis. Visi iš užsiėmimų išėjome puikios nuotaikos ir gal net susidomėję šia profesija. Vėliau mes dar mokėmės programavimo ir gipso kartono tvirtinimo gudrybių.

          Visi mokiniai, dalyvavę įvairiuose konkursuose, buvo apdovanoti padėkomis, o laureatai – diplomais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

 
Egidija Bužinskaitė,

8b kl. mokinė,

,,Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė