Jau keletą metų iš eilės mūsų mokyklos  penktokai dalyvauja integruotame projekte ,,Zoologijos sodas“. Šis projektas jungia tris mokomuosius dalykus: anglų kalbos, dailės bei gamtos ir žmogaus. Kiekvienas penktokas turėjo išsitraukti lapelį, kuriame buvo parašytas tam tikro gyvūno pavadinimas ir atlikti minėtų trijų dalykų užduotis. Jei užduotys buvo atliktos laiku, mokiniams buvo sudaryta galimybė vykti į nemokamą ekskursiją – į Klaipėdoje esantį zoologijos sodą.  Visų trijų klasių penktokų ekskursiją organizavo ir  lydėjo gamtos ir žmogaus dalyko mokytojas Nerijus  Medeišis, jam talkino anglų kalbos mokytoja Inga Klinauskienė ir 5b klasės auklėtoja Alina  Šimkevičienė.

          Šalia Klaipėdos esančiame zoologijos sode mes matėme ir egzotinių, ir mums įprastų gyvūnų: tigrų, liūtų, beždžionių, ožkų, vilkų, įvairiausių paukščių… Mes galėjome vaikščioti po zoologijos sodą, laisvai fotografuoti gyvūnus, kalbinti papūgas  ir atlikti mokytojų nurodytas užduotis.

          Pasidžiaugę gyvūnais mes nuvykome prie jūros, prie Klaipėdos molo. Mokytojas Nerijus Medeišis mums paaiškino, kokiu tikslu buvo pastatytas molas – tai uosto vartai, ir mes turėjome galimybę nueiti iki molo galo, kur stovi švyturys. Diena pasitaikė labai graži, šilta ir saulėta, todėl prie jūros buvo smagu ir gera.

          Ši kelionė visiems penktokams labai patiko: pamatėme daug įdomių gyvūnų ir aplankėme rudeninę jūrą.

Erilė Šliupaitė,

5b klasės mokinė, ,,Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė