2017 m. kovo 29 dieną 7b, 9, 10 klasių mokiniai vyko į  Šiaulių profesinio rengimo centro tradicinę „Profesijų mugę 2017“. Veiklas pristatė centro Buitinių paslaugų, Mechanikos, Prekybos ir verslo, Statybos bei Technologijų skyriai ir 22 Lietuvos aukštosios mokyklos.
 Atvykę į renginį mokiniai galėjo sužinoti priėmimo mokytis profesinio mokymo ar aukštojo mokslo įstaigose sąlygas, pasikonsultuoti apie galimybes studijuoti ar mokytis pasirinktos specialybės, sužinoti mokymosi ar studijų sąlygas.

 Mūsų mokyklos mokiniai praktiškai išmėgino šias specialybes: mažosiose dekoravimo dirbtuvėse vaikinai mokėsi dekoratyvinio dažymo, o merginos informacinių technologijų kabinete bandė įminti AutoCAD programos paslaptis. Sporto salėje kiekvienas praktinius visų skyrių užsiėmimus rinkosi pats.

 Klausėmės Vilniaus kolegijos (VK) Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Dizaino katedros vedėjos Silvijos Grušnienės. Lektorė pasakojo apie šukuosenos ir įvaizdžio kūrimą bei praktiškai demonstravo, kaip keičiant šukuoseną galima stebėti naują įvaizdį.

 Kūrybinių darbų konkurso „Mano svajonių profesija“ nugalėtojai taip pat nebuvo užmiršti. Šventėje buvo apdovanoti šie mūsų mokyklos mokiniai:

   Dukavičiūtė Greta, 8a klasės mokinė, užėmusi II vietą (IT);

   Dešriūtė Gabija, 7b klasės mokinė, užėmusi I vietą (literatūros darbai);

   Kazlauskaitė llzė, 7b klases mokinei, užėmusi II vietą (literatūros darbai);

   Kiudulaitė Kotryna, 7b klasės mokinė, užėmusi II vietą (literatūros darbai);

   Tamašauskas Erlandas, l0 kl. mokinys, užėmęs III vietą (IT).

Mokinius ruošė Ramutė Zorienė, etikos mokytoja metodininkė ir Alina Šimkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

 Džiugu, kad renginyje buvo galima gauti daug  įdomios, naudingos informacijos ir net prizų parsivežti.

Ramutė Zorienė, ugdymo karjerai koordinatorė