2018-04-12 Kuršėnų Stasio Anglickio mokiniai ir mokytojai surengė koncertą ,,Atvelykio vaikai: ,,Dovanokime širdies gerumą“ VšĮ Kuršėnų  ligoninės pacientams, aptarnaujančiam personalui. Koncerto tikslas buvo paminėti jau praėjusią vieną gražiausių metų šventę – Velykas. Renginio metu ore tvyrojo susikaupimo bei džiugesio nuotaikos, visi klausytojai sėdėjo susimąstę, tačiau jų laimingos akys išdavė, jog jie tikrai mėgavosi mūsų surengtu koncertu. Šventę nuostabiomis eilėmis atidarė ir vedė mokytoja Ramutė Zorienė bei  7a klasės mokinės Fausta Bieliauskaitė ir Ugnė Juciūtė. Renginyje koncertavo mūsų mokyklos choras, kurį ruošė muzikos mokytoja Rita Perminaitė – Krasauskienė. Meno mokyklą lankantys mokiniai groja savo mėgstamiausias instrumentais. Po kiekvieno pasirodymo aidėjo garsūs plojimai. Plojo net ir tie, kurie negalėjo ateiti į foje – praviros buvo visų palatų durys.

      Mūsų mokyklos mokiniai labai didžiuojasi turėdami galimybę pralinksminti garbaus amžiaus pacientus bei ligoninės darbuotojus.  „Man patiko ten dalyvauti, nes visų pirma – mes Juos pralinksminome, praskaidrinome dieną. Aš esu laiminga tada, kai aplink mane žmonės taip pat yra laimingi.“ ( Fausta Bieliauskaitė, 7a, klasės mokinė),  „Tai nuostabi patirtis: matyti kaip džiaugiasi bei šypsosi visi. Buvo visai smagu dalyvauti šiame renginyje.“ ( Ugnė Juciūtė, 7a klasės mokinė), „Čia dalyvauti man patiko, nes tai nebuvo eilinis koncertas kokioje salėje, bet ligoninėje, paprastame koridoriuje su paprastais žmonėmis, kuriems bet koks dienos išskirtinumas pakelia nuotaika.” (Eglė Ambrožaitė, 8a klasės mokinė). 
      Renginiui pasibaigus dalyviai ligoniams, darbuotojams išdalijo Stasio Anglickio mokyklos mokinių  darbelius  – atvirutes su šilčiausiais palinkėjimais pasveikti ir visuomet šypsotis.

 

 

Kornelija Dubickaitė,

8b klasės mokinė, „Jaunųjų žurnalistų“ narė