Išlydėjęs vasarą rugsėjis

Beldžiasi į dar šiltas duris,

Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,

O tu, vaike, būki mokinys!“

 (S. Valužienė)

 

          Baigiantis vasarai, daug nerimo dėl būsimų mokslo metų išgyveno pedagogai, mokiniai ir jų tėveliai. Tačiau rugsėjo 1-osios rytą Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos  kieme būriavosi džiugiai ir šventiškai nusiteikę bendruomenės nariai. Mokiniai, praėjusius mokslo metus baigę nuotoliniu būdu,  labai pasiilgo savo mokytojų ir draugų, mokyklos aplinkos, gyvo bendravimo. Tad šiemet Rugsėjo 1-osios šventė buvo išties kupina šventinio jaudulio.

          Atsižvelgiant į LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateiktas ugdymo organizavimo rekomendacijas, šiemet nebuvo organizuojama tradicinė šventė, skirta visiems bendruomenės nariams.  Mokslo ir žinių dieną kiekvienos klasės mokiniai kartu su mokytojais paminėjo savo kabinetuose. Nors mokiniai, atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, buvo paskirstyti srautais, tai nesutrukdė jiems džiaugtis sugrįžus į mokyklą. Smagu, kai mokyklos koridoriuose aidi vaikų balsai!

          Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija šiemet švenčia jubiliejų – 80 metų. Todėl per pirmąją pamoką mokiniams buvo priminta garbinga mūsų mokyklos istorija, pademonstruota išlikusi dokumentinė medžiaga.  Mokiniai giedojo ir Lietuvos, ir savo mokyklos himnus. 

          Įdomių, kupinų džiugių atradimų ir sėkmingų naujų mokslo metų visiems Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos bendruomenės nariams!

Alina Šimkevičienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja