Laimėta pirmoji vieta ,,Pieno tūso“ šventėje

 

          Mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai pavasarį, karantino laikotarpiu, dalyvavo respublikinio Sveikatiados projekto konkursuose. Laimėjome paskelbtą iššūkį apie grūdinių ir pieno produktų vartojimą. Mus  pakvietė į ,,Pieno tūso“ šventę Kaune, bet dėl sugriežtintos tvarkos, susijusios su koronaviruso plitimu Šiaulių rajone, mums nepavyko į Kauną išvykti. Todėl į šventę jungėmės nuotoliniu būdu.

          Šventė vyko rugsėjo 30 dieną. Joje dalyvavo 5 komandos: 3 iš Kauno miesto ir rajono, Šiaulių Juventos progimnazija ir mūsų –  Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 6a klasės mergaičių komanda. ,,Pieno tūso“ renginį sudarė protmūšis,  sveikos mitybos žinių patikrinimas, dar teko pristatyti savo gamintą desertą iš pieno produktų.

          6a klasės mergaičių komanda užėmė pirmą vietą. Mergaitės laibai džiūgavo išgirdusios, kad laimėjo! Po kiek laiko į mokyklą atkeliavo ir prizai – gertuvės ir apyrankės. Buvo labai smagu ir naudinga kartu su mokytojomis Laima Tamašauskiene ir Deimante Semaškiene dalyvauti Sveikatiados projekte.

 

Patricija Stugytė ,

6a klasės mokinė, ,,Jaunųjų žurnalistų” būrelio narė