Bendradarbiavimo pamoka Vasario 16-ajai paminėti

 

Vasario 12 d. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos pirmų klasių mokiniai kartu su dar keturiomis Lietuvos mokyklomis dalyvavo didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti.

Vyko integruota pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų pamoka „Kaip atsirado Gedimino pilis ir Vilniaus miestas?“, kurioje apie 100 mokinių stebėjo ir dalyvavo įvairiose veiklose: susipažino su Vasario 16 d. istorija (mokytoja Ramunė, Jokubavas), apsilankė virtualioje kelionėje po Gedimino bokštą (mokytoja Diana, Kuršėnai), dalyvavo protmūšyje (mokytoja Laima, Alytus), susipažino su Lietuvos simbolika (mokytoja Birutė, Kuršėnai), klausėsi mokytojos Rūtos (Širvintai) deklamuojamų eilių bei vieno iš mokinių tėvelio atliekamos lietuvių liaudies dainos. Daug džiugesio mokiniams suteikė dalyvavimas pasakos „Kaip atsirado Gedimino pilis?“ inscenizacijoje (mokytoja Lina, Kuršėnai) ir pabaigoje sukurta „Žinutė Laisvė“ (mokytoja Jolita, Labūnava).

Penkių šalies mokyklų bendradarbiavimo pamokoje „Žinutė Laisvė“ ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai turėjo galimybę turiningai namuose paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Ir mokiniai, ir mokytojai tikisi daugiau bendrų projektų ir integruotų pamokų.

 

Diana Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė,

 

Lina Kasparienė, vyr. pradinių klasių mokytoja