ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS AUTOBUSO

(IVECO DAILY 50C15HV, valstybinis numeris KNV677)

MARŠRUTAI IR KILOMETRAI 2018–2019 M. M.

 

„Kuršėnai–Pamockė–Pūšiliai–Dirvonėnai–Medragiai–Dirvonėnai–Kuršėnai“ – 42 km „Kuršėnai-Gaudžiai-Gergždeliai-Romučiai-Kuršėnai“ – 27 km „Kuršėnai–Pamockė–Pūšiliai–Dirvonėnai–Medragiai–Dirvonėnai–Kuršėnai“ – 42 km

 

Iš viso per dieną 111 km

 

MOKINIŲ VEŽIMO TVARKARAŠTIS 2018-2019 M. M.

  1. Atvežimas į mokyklą:
  Vietovė   Išvyksta Atvyksta į mokyklą
Kuršėnai 6.50 7.50 val.
Pamockė 7.10  
Pūšiliai 7.13  
Medragiai 7.30  
Dirvonėnai 7.35  
  2.Išvežimas į namus:      
  Gaudžiai   13.45 val.  
  Gergždeliai   13.45 val.  
  Romučiai   13.45 val.  

 

  1. Išvežimas į namus:
Vietovė Išvyksta
Kuršėnai 14.40
Pamockė 14.57
Pūšiliai 15.00
Medragiai 15.15
Dirvonėnai 15.20